TREKKING

WYPRAWY i WYCIECZKI GÓRSKIE

 

Zamiast wstępu

 Triglav

W drodze na Triglav (Słowenia 2006)

 

Naszą pasją są wycieczki i wyprawy górskie. Ze względu na charakter wykonywanej pracy zawodowej i nizinny adres zamieszkania, turystykę górską uprawiamy tylko w okresie letnim.

Przygotowując wycieczki często korzystaliśmy i korzystamy z doświadczenia Internautów. Obecnie chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z innymi miłośnikami górskich wędrówek. Podczas każdej wyprawy robiliśmy notatki dotyczące przebiegu trasy, pogody, czasów przejść itp. W okresie zimowym porządkowaliśmy wszystko, uzupełnialiśmy szczegóły i tak powstała rodzinna kronika z wypraw. Relacje z poszczególnych wypraw spisane są na tej stronie w formie kronikarskiej.

Od niedawna fascynuje nas rower i możliwość przemieszczania się oraz poznawania bliższej i dalszej okolicy na dwóch kółkach. Relacji ze szlaków rowerowych nie ma jeszcze zbyt wiele, ale w miarę upływu czasu i ta część stronki zostanie zagospodarowana.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany szczegółami naszych wycieczek zapraszamy do kontaktu e-mail. Zawsze można też zadać pytanie bezpośrednio na stronie.

Życzymy przyjemnej lektury

Anka i Darek

1% na rehabilitację Darka

Prosimy o wsparcie w rehabilitacji

KRS 0000204960

Inspiracje na przyszłość

blog Agi i Łukasza - bardzo ciekawa relacja z podróży do Indii i nie tylko tam

voyageforum - atrakcje turystyczne i infromacje przydatne w podróży po krajach europejskich

globtroter - zdjęcia, relacje i porady

Treść nowego pytania/zgłoszenia:
Komentarze internautów
Dodaj swój komentarz (maksymalnie 4000 znaków)
Nick:
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )